Hakkımızda

MEDKAR, Türkiye sağlık sektöründe girişimsel kardiyoloji, girişimsel radyoloji, kalp damar cerrahisi branşlarında önde gelen tıbbi cihaz pazarlama şirketlerindendir. 2011 yılında kurulan MEDKAR’ın kuruluş amacı, piyasanın ihtiyacı olan en son teknoloji ve yüksek kaliteye sahip tıbbi cihazları tedarik ederek hizmet kalitesini artırmaktır.

17 yıllık bir tecrübeye sahip MEDKAR yöneticileri, ürün kalitesi ve etik hizmet anlayışı ile sağlık sektöründe var olmuştur.

Medkar, MERIT MEDICAL'in Türkiye'deki resmi distribütörüdür.

Sahasında yüksek bilgi birikimine sahip ekibiyle ve bayi teşkilatıyla, satış, pazarlama ve satış sonrası teknik destek alanında İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.

MEDKAR, Girişimsel Kardiyoloji Uzmanları, Girişimsel Radyologlar, Kalp Cerrahları,   ile mükemmel işbirliği ile hizmetlerine devam etmektedir.

Merkezi İstanbul'da bulunan MEDKAR, ayrıca Ege Bölgesi (İzmir),  şubesi  ile birlikte 14 çalışanı ile hizmet vermektedir.

PRIMELIFE ® markası, MEDKAR’ın tescilli markasıdır. Özellikle kardiyoloji sarf malzemelerinde yüze yakın ürün çeşidimiz ile hizmet vermekteyiz. Yurt dışında kalitesini kanıtlamış üretici firmalara ürettirdiğimiz ürünlerimiz TİTUBB tarafından onaylanmıştır. Ürün çeşitlerimiz gelen talepler ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda genişletilmekte olup, yüksek kalite ve teknolojiye sahip yeni ürünleri ürün listemize eklemekteyiz.